Team Senior Men Belgium heeft in de halve finale van het European Senior Men’s Team Championship Denemarken met 3 – 2 verslagen. Wat echter niet zonder slag of stoot ging. Integendeel.
Michael Jones en Patrick Brose moesten tot op hole 19 knokken om het dubbelpunt binnen te halen. Cédric de Woot voegde in zijn singlewedstrijd daar meteen een tweede punt aan toe. Stefan Boschmans kon dus voor het derde en dus winnende punt zorgen. Wat gebeurde. Wel moest de Rinkvense topper knokken tot op de… 22ste hole. Maar het derde punt was binnen.
België speelt morgen op Cabot Bordeaux de finale tegen Frankrijk dat Engeland met 4 – 1 versloeg.
Team Senior Ladies Belgium greep in haar halve finale tegen Italië met 2 – 3 net naast een plaats in de finale. Marianne Trussart en Véronique van Hovell wonnen de dubbelpartij, maar het was wachten op Sylvia Van Molle die nog een Belgisch punt versierde. Maar daar bleef het jammer genoeg bij.