sluiten

Topcaddies verdienen goed

maa 27 oktober

Caddies van topspelers verdienen best goed.

Men haalt dan meestal Ted Scott (foto) aan die Scottie Scheffler begeleidt.

De gewezen caddie van Bubba Watson ging in 2021 Scottie helpen en dat loonde opnieuw.

Ted Scott heeft een vast jaarsalaris van 135.000 dollar en via de overeengekomen procenten, zoals 10% bij een zege, kwam hij dit jaar op zo’n 2,7 miljoen dollar “caddiegeld” uit.



Ook Harry Diamond (foto), de vriend/caddie van Rory McIlroy, boerde dit jaar goed. Hij stevent op zo’n 1,7 miljoen dollar af.




Iemand die eveneens glundert is Gary Matthews (foto).
De caddie van Joaquin Niemann zag de Chileen een uitstekend LIV Golf-seizoen lopen en de Zuid-Afrikaan die ooit voor Sergio Garcia werkte zal dit jaar goed zijn voor 1 miljoen dollar inkomsten.



Gregory Bodine (foto) heeft het eveneens naar zijn zin als caddie van Bryson DeChambeau.

Beiden sloegen half 2023 de handen in elkaar en Gregory zou dit jaar zo’n 700.000 dollar premie opgetrokken hebben.
Bryson, die dit jaar een prijzengeld van 47 miljoen op LIV Golf vergaarde, zal hem nog wat extra’s gegeven hebben.






Terug naar boven