De eerste twee confrontaties in Men 1 Divisie 1 zijn achter de rug. De topfavorieten zwierden meteen hun troefkaarten op tafel.
Titelverdediger Rigenée moest wel tot het gaatje strijden om Royal Antwerp met 4-3 te verslaan. Meteen nemen de grijswit gestreepten de leiding in Pool A.
In Pool B moest Royal Zoute eveneens beven tegen Cleydael maar won met 4-3. Ook zij leiden met het maximaal aantal punten.
Ternesse topt eveneens foutloos Pool C. Ook hier was het spannend, want Royal Latem plooide pas na 4-3.
Ravenstein en Rinkven grepen in Pool D samen de leiding. La Bruyère werd door Ravenstein met 6-1 verslagen, maar Rinkven had meer moeite met Royal Keerbergen. De 4-3 zege van de Antwerpenaars kwam er deels door de zege van Diederik Van Doorselaer op de… 25ste hole tegen Frederic Dykmans.